Покрівельні матеріали, металочерепиця Житомир

Рейтинг кращих магазинів покрівельних матеріалів, металочерепиць в Житомирі по відгукам житомирян

Покрівля даху в Житомирі вважається найважливішим етапом будівництва. Від цього елемента... Показати ще

Покрівля даху в Житомирі вважається найважливішим етапом будівництва. Від цього елемента будівлі залежить дуже багато - комфорт мешканців під час негоди, тепловтрати, термін служби споруди, зовнішній вигляд і т.д. Ринок пропонує величезну кількість матеріалів для покриття дахів, кожен з яких має свої переваги і недоліки. До числа найпопулярніших з них відносяться черепиця (натуральна, металева, м'яка, піщано-бетонна), профнастил і ондулін.


Черепиця - це найдавніший покрівельний матеріал, який і по сьогодні використовується в Україні. Керамічна черепиця гарна - вона екологічно чиста, довговічна, красива, має характерний відтінок, коштує дорого і вимагає ручного укладання. Все частіше зустрічається в Житомирі металочерепиця - матеріал у вигляді металевого листа з антикорозійним покриттям і декоративним шаром. Фактура і колір бувають дуже різними, а плюсами матеріалу є стійкість до горіння, біологічних процесів, кліматичних примх, механічних пошкоджень, мала вага. Не рідкістю є в Житомирі бітумна черепиця, яка ідеально годиться для складної за формою і конструкцією, нетипової покрівлі. Вона легка, має високі шумоізоляційні властивості і ремонтопридатність. З недоліків - висока ціна.


Профнастил в Житомирі також користується величезною популярністю. Його застосовують в якості покрівельного матеріалу, для огорож, щоб мури. Це сталевий профільований лист із захисним кольоровим покриттям, який дуже простий в монтажі і доступний за вартістю. Багато домовласники вибирають в Житомирі ондулін - матеріал, вироблений з бітуму, залишків макулатури і мінералів. Його термін служби перевищує півстоліття, причому він стійкий до погодних примх, вітрі, біологічних факторів.


У Житомирі працює чимало компаній, які пропонують ці та інші покрівельні матеріали в асортименті. Знайти кращих постачальників і монтажників в місті вам допоможе наш сайт 20.ua, де зібрані назви фірм, їх контакти, адреси, графіки роботи, відгуки та інша корисна інформація.

За фільтрами, які ви задали нічого не знайдено
Спробуйте:
  • Задати інші фільтри
  • Не знайшли комппанію? Додайте нову компанію на ТОП20