Блестяшка

4 відгука Додати відгук
Блестяшка - фото 1
Блестяшка - фото 2
Блестяшка - фото 3
Проектування, виготовлення та встановлення металоконструкцій з нержавіючої сталі: - перила та поручні; - сходи для басейнів; - сушки для рушників; - авто-мото тюнінг та багато іншого. Надаємо пос... Дізнатися більше
вул. Сергея... Показати
gm
(096) 661 12 xx Показати
http://blestyashka.uaprom.net
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Комаровский Олег 5.0
04 жовтня 2016
Компания оставляет только хорошие впечатления. Время обработки заказа - 5 Качество работы - 5 Стоимости - 5 Директор компании Белоус Роман, настоящий специалист своего дела и просто хороший человек.
Поскаржитися
Марьяна Якубович 5.0
04 жовтня 2016
Тільки накращі враження від замовлення! Дякую за врахування всіх побажань і відповіді на безліч запитань! Ціни чудові, рекомендую!
Поскаржитися
Машегова Алина 4.5
22 жовтня 2015
Ціни приємні, швидкістю обслуговування задоволена, якість матеріалів на висоті, персонал на своєму місці, місцезнаходження- недалеко в місті. Можна замовляти в телефонному режимі, директор- приємна людина...завжди вислухає і порадить, що краще.
Поскаржитися
Машегова Алина 0.0
22 жовтня 2015
Дуже задоволена оперативністю роботи, якість на висоті, ціни радують порівняно з ринковими, замовляла сушкі для рушників залишилась задоволеною, буду і далі співпрацювати з цими людьми. Вони дійсно знають, що роблять! Дякую.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Метал, металоконструкції

Дивитися