Музеї, виставки Житомир

Рейтинг кращих музеїв, виставок та галерей в Житомирі по відгукам житомирян

Кожна людина має знати, що відбувається в її місті, яка його історія. Але знайомство з життям і культурою не обов'язково буває нудним і у вигляді вивчення підручників. Дізнатися набагато більше можна відвідавши музеї в Житомирі або тематичні виставки. Музеї, контакти... Показати ще

Кожна людина має знати, що відбувається в її місті, яка його історія. Але знайомство з життям і культурою не обов'язково буває нудним і у вигляді вивчення підручників. Дізнатися набагато більше можна відвідавши музеї в Житомирі або тематичні виставки.


Музеї, контакти в Житомирі яких можна знайти на нашому сайті ТОП 20юа, допоможуть дізнатися багато цікавого. У місті їх досить багато:

 

  • історико-краєзнавчий музей (розташований на Замковій площі, 1);
  • музей літературний Житомирського краю (вул. Київська, 45);
  • єдиний на території України музей, присвячений історії космонавтики (знаходиться на вул. Дмитрівській, 5);
  • музей, присвячений історії пожежної служби (вул. Ріхтера, 33);
  • літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка на однойменній вулиці, будинок 1.

Ці музеї відгуки в Житомирі отримують найзахопленіші, так як вони володіють воістину унікальними фондами. Тут буде цікаво не тільки школярам і студентам, а й дорослим. Але крім постійно діючих експозицій все вони можуть приймати і мобільні виставки в Житомирі.


У місті відбуваються різні експозиції, в тому числі і виставки-продажі. На них представляють різні експонати - витвори мистецтва, фотографії, ювелірні прикраси, ікони, книги, товари ручної роботи, одяг, взуття та аксесуари, товари для дому, меблі, будматеріали і т.д. Предметом, тематикою експозиції можуть стати і послуги, наприклад, в туристичному секторі, в області дизайну і декору приміщень, ландшафту, б'юті-послуги, вивчення мов.


Крім музеїв, виставки можуть проходити і в інших приміщеннях, вибір якого залежить від кількості учасників і експонатів, розміру експозиції, очікуваного інтересу публіки. Найбільші з них проходять в Житомирській торгово-промисловій палаті, розташованій на вул. Гагаріна, 24, в Експоцентрі (вул. Київська, 77, ТРЦ «Глобал UA»).


Дізнайтеся, що пропонує відвідувачам музей, яка проходить виставка, відгуки в Житомирі про неї які на нашому сайті. Тут зібрана маса корисної інформації, в тому числі контактні телефони, афіші та анонси, графік роботи закладу та заходу.

4.7
411 відгуків
Музей космонавтики: скафандри, аксесуари і супутники, а також фільми та лекції
4.9
25 відгуків
"Дім української культури" розташований в історичній будівлі - в маєтку...
4.7
41 відгук
"Музей Природи" - природознавчий музей, який було засновано ще в 1865 році...
4.1
97 відгуків
Експонати історичного, етнографічного, природничого відділів, картинна галерея
5.0
16 відгуків
"Ремісничий Двір" - історичний музей старовинного інструменту, який існує...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її