Ремонт та виготовлення меблів Житомир

Рейтинг кращих компаній по ремонту та виготовленню меблів в Житомирі по відгукам житомирян

Меблі - це саме те, що створює затишок в домі, творить його обличчя. Звичайно, вона... Показати ще

Меблі - це саме те, що створює затишок в домі, творить його обличчя. Звичайно, вона буває різною за стилем, формою, кольором, дизайном, але головне, щоб вона вписувалася в інтер'єр і була комфортною. Будь-які меблі, навіть найдорожчі, рано чи пізно вимагають реставрації і провести її набагато дешевше, ніж купувати новий гарнітур. Ось чому така послуга, як ремонт меблів в Житомирі користується таким попитом. А надають її спеціальні сервісні служби і приватні майстри.


Ремонт і реставрація меблів в Житомирі обходиться досить дешево, але прості маніпуляції дарують улюбленим речам друге життя. Самі роботи займають небагато часу, а часом вони виконуються майстрами на місці. Відновленню підлягають навіть дуже старі вироби із зношеною та розхитаною фурнітурою, але якщо реставрація не можлива, то завжди доступне в Житомирі виготовлення меблів.


Самі меблі бувають м'якими та корпусними. До корпусних відносять всілякі тумби, шафи, пенали, столи, меблі для кухні і їх реставрація полягає в заміні фурнітури (ручок, петель, направляючих), стекол і дзеркал, фасадів, стільниць, кромки. В принципі, маючи голову на плачах і вмілі руки, з такою роботою впорається будь-який чоловік.


Ремонт м'яких меблів складніший, адже він складається не тільки з каркаса, але ще і їх наповнювача і оббивки. Складається процес лагодження з декількох кроків:

  • розбирання виробу на конструкційні елементи;
  • підготовка викрійки (за старою) з обраного матеріалу (тканини, шкіри, шкірозамінника);
  • зміцнення, ремонт корпусу, заміна фурнітури (в разі необхідності);
  • заміна (при необхідності) поролонового наповнювача, набивання, підкладу;
  • перетяжка меблів (фіксація нової оббивки на складових деталях меблів);
  • складання.

Також під час такої реставрації можна змінити форму спинки і підлокітників, тим самим перетворивши старі речі до невпізнання. Оскільки м'які вироби часто громіздкі (дивани, куточки, крісла), перевозити їх досить проблематично, то виконують такий ремонт меблів на дому.


У Житомирі є чимало компаній і майстрів, які надають послуги з ремонту корпусних та м'яких меблів, як у себе в майстерні, так і на дому, роблять меблі на замовлення. Знайти інформацію про них, відгуки, контакти та адреси можна на нашому сайті ТОП 20юа.

4.3
6 відгуків
0.0
1 відгук
Робота із дерев'яними матеріалами,створенян предметів інер'єру.
0.0
1 відгук
Обслуговування дверних замків, чистка бойлерів, ремонт вікон і дверей, стільців
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Виготовлення меблів на замовлення, допомога дизайнера, індивідуальні заміри
0.0
0 відгуків
Матеріали для виробництва каркасних меблів
0.0
0 відгуків
Виготовлення облицювальних матеріалів з натуральної деревини.
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків
0.0
0 відгуків