Ремонт та виготовлення меблів Житомир

ТОП 20 компаній по ремонту та виготовленню меблів за відгуками та оцінками житомирян

Меблі - це саме те, що створює затишок в домі, творить його обличчя. Звичайно, вона буває різною за стилем... Показати ще

Меблі - це саме те, що створює затишок в домі, творить його обличчя. Звичайно, вона буває різною за стилем, формою, кольором, дизайном, але головне, щоб вона вписувалася в інтер'єр і була комфортною. Будь-які меблі, навіть найдорожчі, рано чи пізно вимагають реставрації і провести її набагато дешевше, ніж купувати новий гарнітур. Ось чому така послуга, як ремонт меблів в Житомирі користується таким попитом. А надають її спеціальні сервісні служби і приватні майстри.


Ремонт і реставрація меблів в Житомирі обходиться досить дешево, але прості маніпуляції дарують улюбленим речам друге життя. Самі роботи займають небагато часу, а часом вони виконуються майстрами на місці. Відновленню підлягають навіть дуже старі вироби із зношеною та розхитаною фурнітурою, але якщо реставрація не можлива, то завжди доступне в Житомирі виготовлення меблів.


Самі меблі бувають м'якими та корпусними. До корпусних відносять всілякі тумби, шафи, пенали, столи, меблі для кухні і їх реставрація полягає в заміні фурнітури (ручок, петель, направляючих), стекол і дзеркал, фасадів, стільниць, кромки. В принципі, маючи голову на плачах і вмілі руки, з такою роботою впорається будь-який чоловік.


Ремонт м'яких меблів складніший, адже він складається не тільки з каркаса, але ще і їх наповнювача і оббивки. Складається процес лагодження з декількох кроків:

  • розбирання виробу на конструкційні елементи;
  • підготовка викрійки (за старою) з обраного матеріалу (тканини, шкіри, шкірозамінника);
  • зміцнення, ремонт корпусу, заміна фурнітури (в разі необхідності);
  • заміна (при необхідності) поролонового наповнювача, набивання, підкладу;
  • перетяжка меблів (фіксація нової оббивки на складових деталях меблів);
  • складання.

Також під час такої реставрації можна змінити форму спинки і підлокітників, тим самим перетворивши старі речі до невпізнання. Оскільки м'які вироби часто громіздкі (дивани, куточки, крісла), перевозити їх досить проблематично, то виконують такий ремонт меблів на дому.


У Житомирі є чимало компаній і майстрів, які надають послуги з ремонту корпусних та м'яких меблів, як у себе в майстерні, так і на дому, роблять меблі на замовлення. Знайти інформацію про них, відгуки, контакти та адреси можна на нашому сайті 20.ua.

Дерев'яний майстер, вироби з дерева
0.0
середній бал на основі
Дерев'яні вироби
Житомирський меблевий комбінат - фото 1 RIA рекомендує
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
ВИД-Б, ТОВ
0.0
середній бал на основі
Балан В.Г., ПП
0.0
середній бал на основі
Пилорама
0.0
середній бал на основі
Хомчук
0.0
середній бал на основі
Столярний Двір
0.0
середній бал на основі
Подик
0.0
середній бал на основі
Петрук В.Ю., ПП
0.0
середній бал на основі
Партнер, ТОВ
0.0
середній бал на основі
Павленко С.Є., ПП
0.0
середній бал на основі
Фортеця-К
0.0
середній бал на основі
Мебельторг
0.0
середній бал на основі