Ведучий, тамада Запоріжжя

Рейтинг кращих ведучих в Запоріжжі по відгукам запоріжчан

Тамада — це та людина, яка додає святу особливої урочистості. Від нього залежить... Показати ще

Тамада — це та людина, яка додає святу особливої урочистості. Від нього залежить загальний настрій гостей. Тому потрібно чітко та майстерно бачити, коли ще треба потанцювати та порозважатися, а коли вже до столу сідати чи вітати подарунками. Ведучий ні в якому разі не повинен бути байдужим, адже тоді всі перехоплять його настрій. Всі ми буваємо на вечірках чи на весіллях, та на власні очі бачимо приклад майстерного чи, навпаки, неорганізованого дійства. Це дуже прикро, особливо для наречених.
Тамада на весілля має підбиратися вами особисто. Та при першій зустрічі вже можна зробити висновки про його майстерність. Визначте, чи подобаються вам манери ведучого, дикція, жарти, охайність у зовнішньому вигляді. Чи враховує ваші побажання та з радістю і креативністю запропоновує щось своє. Ведучий на весілля також повинен мати досвід, тому можете попросити портфоліо з його роботою. Звичайно, потрібно одразу з’ясувати що входить у вартість його послуг та чи є якісь додаткові витрати.
В такі особливі святкові дні хочеться, щоб все було ідеально. Знаючи, який буде у вас тамада, відгуки його попередніх клієнтів можуть стати у нагоді. Можливо, і для себе щось почерпнете корисне.

Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її